MODEL: Nsm1200a 📋 Copied!
Nikai Kitchen Machine 12L Steel Bowl With Cover 1500W Switch With Led Display Metal Gear 3 Blades Whisk, Dough Hook & Beater 6 Speed With Pulse – NSM1200A
Sh775,000.00
1. Return Eligibility
... people are viewing this right now
- 12L Stainless steel bowl with cover
- 3 types of mixing blades
- Planetary mixing action
- Double belt driving system
- 6 speed with pulse
- Switch with LED display
- Skid resistant feet
- Full metal gear system
- Accessories included : 1 pc dough hook, 1 pc whisk, 1 pc egg beater, 1 mixing bowl with cover
- Power: 1500W
| Brand | NIKAI |
|---|---|
| Mixer Type | Kitchen Machine |
0.00
0 reviews
| 5 |
Thank you!
Your review has been submitted
Be the first to review “Nikai Kitchen Machine 12L Steel Bowl With Cover 1500W Switch With Led Display Metal Gear 3 Blades Whisk, Dough Hook & Beater 6 Speed With Pulse – NSM1200A” Cancel reply
Categories
Related Products
MODEL: H125RTS
Sh445,913.00
Size And Weight
- Height: 84.2 cm
- Width: 47.5 cm
- Depth: 44.6 cm
- Net Weight: 18.7 kg
- Gross Weight: 20.5 kg
Dimensions
- Dimensions (W×D×H)|(mm): 48×44×82cm
MODEL: H550CF
Hisense Chest Freezer 420L Frozen 135h, Easy Cleaning, Single Door White H550CF
MODEL: H390CF
Power Supply
- Voltage :220-240V
- Frequency:50Hz
- Energy Efficiency Class: A
- Energy consumption (EN153) per 24 h:0.975 kWh / 24 h
- Energy consumption / year:356 kWh / year
Add to cart
Power Supply
- Voltage: 220-240V
- Frequency: 50Hz
- Energy Efficiency Class: A
- Energy consumption (EN153) per 24 h: 0,688 kWh / 24 h
- Energy consumption / year: 251 kWh / year
- Power input & current: 120W / 0.8A
SENCOR SRM 1890SS rice cooker
NEWFeatured
- Special pot for cooking rice
- Equal Heat Distribution Technology ensuring perfect results
- Unique steam release valve prevents the pot from overflowing while cooking
100 in stock
Add to cart
- Frequency: 50Hz
MODEL: H235RRE-WD
-4%Limited
Product dimensions & load ability
- Unit dimensions with-out handle ( W / D / H ): 515*510*1260 mm
- Packing dimensions ( W / D / H ): 542*565*1332 mm
- Net weight: 29.4 kg
- Gross weight: 32.6 kg
- Depth with open door: 975 mm 40 ‘ HC
- Container load: 172 pcs
MODEL: H245CF
Hisense Chest Freezer 198L 3D Cooling, Easy Cleaning, Keep For 135H, White H245CF
What’s in the box
- x1 Wired Basket
- X1 User Manual
- x1 Chest Freezer
- Type: Chest Freezer
- Color Finish: White
- Dimensions (W×D×H): 80 x 55 x 83cm
- Net Weight: 30kg
- Gross Weight: 32kg
- Net Capacity 198L
Hisense Chest Freezer 213L FC-28DD
Sh1,315,730.00 Original price was: Sh1,315,730.00.Sh1,115,730.00Current price is: Sh1,115,730.00.
-15%Limited
Features
- Condenser inside
- Fan motor
- Lock and key
- 2 wired baskets
- Adjustable thermostat
MODEL: H245CFS
- Frequency:50Hz
- Energy consumption / year: 288 kWh / year